Author: n***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: ❤️ Easy to wear: 🥰 Comfortable to wear: 🤤 Hairstyle Stylishness: 📸📸
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 232.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 280 g |
| Chiều dài | 35 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2310062452100115 |
Author: n***1
Date:
Review: Value for money: ❤️ Easy to wear: 🥰 Comfortable to wear: 🤤 Hairstyle Stylishness: 📸📸
Màu sắc: Nhiều màu
Author: g***h
Date:
Review: I love love it🥰 The texture is on point 👌😘
Màu sắc: Nhiều màu
Author: a***6
Date:
Review: nice quality I like it
Màu sắc: Nhiều màu
Author: m***6
Date:
Review: so nice makes you look more beautiful like a diva and an angel
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm